UP050SL3R3K-B-B
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
UP050SL3R3K-B-B
Beschreibung:
CAP CER 3.3PF 50V SL AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient SL
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 3.3 pF