UPAL24/48-360-900
Tycon Systems Inc.
Produkt-Nr.:
UPAL24/48-360-900
Hersteller:
Tycon Systems Inc.
Beschreibung:
UPSPRO 900W 8600VA, 24/48VDC 20A
Benutzer handbuch
Applications General Purpose, Industrial Control
Form -
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Input Connector -
Size / Dimension 68.000" L x 19.000" W (1727.20mm x 482.60mm)
Product Status Obsolete
Series UPSPro®
Type Standby (No Regulation)
Power - Rated 900W
AC Outlets -
Cord Length -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output -
Mfr Tycon Systems Inc.
Height 25.000" (635.00mm)
Package Box
Media Lines Protected -
Voltage - Input 120VAC, 240VAC