UPAL24/48-720-900
Tycon Systems Inc.
Produkt-Nr.:
UPAL24/48-720-900
Hersteller:
Tycon Systems Inc.
Beschreibung:
UPSPro 24/48V 8600Wh 720Ah Batte
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Applications General Purpose, Industrial Control
Form Din Rail
Output Connector -
Approval Agency CE
Input Connector -
Size / Dimension 65.000" L x 18.000" W (1651.00mm x 457.20mm)
Product Status Active
Weight -
Series UPSPro® 900W
Type Standby (No Regulation)
Power - Rated 900W
AC Outlets -
Cord Length -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output 24V, 48V
Mfr Tycon Systems Inc.
Height 20.000" (508.00mm)
Package Box
Media Lines Protected -
Voltage - Input 120VAC, 240VAC