UPB-10K0-1U1CQ
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
UPB-10K0-1U1CQ
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
BATT CHRGR USB POWER PACK 2A/3A
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 30°C
Termination Style USB A Receptacle, USB C Receptacle
Charge Current - Max 2A, 3A
Number of Cells 2
Approval Agency CE, FCC
Battery Cell Size -
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 6.60" L x 2.98" W x 0.72" H (167.64mm x 75.69mm x 18.29mm)
Product Status Active
Voltage - Nominal -
Series -
Type USB Power Bank
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 10W