UPR0J821MNN6308
Chinsan (Elite)
Produkt-Nr.:
UPR0J821MNN6308
Beschreibung:
CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 4.7 A @ 100 kHz
Mfr Chinsan (Elite)
Capacitance 820 µF