Nichicon
Produkt-Nr.:
UPW1E221MPD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.475
$0.475
10
$0.3363
$3.363
50
$0.25403
$12.7015
100
$0.22116
$22.116
500
$0.163856
$81.928
1000
$0.13928
$139.28
2500
$0.131081
$327.7025
5000
$0.122892
$614.46
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 360.75 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UPW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 117 mOhms |