Zuhause / Through Hole Resistors / USF340-500K-0.01%-5PPM
minImg
USF340-500K-0.01%-5PPM
Caddock Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
USF340-500K-0.01%-5PPM
Beschreibung:
RES 500K OHM 0.01% 1/3W RADIAL
Auf Lager : 33
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.395" (10.04mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.750" L x 0.075" W (19.05mm x 1.91mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 500 kOhms
Series USF
Power (Watts) 0.333W, 1/3W