Zuhause / Through Hole Resistors / USF371-25.0M-0.01%-5PPM
minImg
USF371-25.0M-0.01%-5PPM
Caddock Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
USF371-25.0M-0.01%-5PPM
Beschreibung:
RES 25M OHM 0.01% 3/4W RADIAL
Auf Lager : 633
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.520" (13.21mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 1.500" L x 0.075" W (38.10mm x 1.91mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 25 MOhms
Series USF
Power (Watts) 0.75W, 3/4W