USUR1000-302G-36
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
USUR1000-302G-36
Beschreibung:
THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
B0/50 3892K
Resistance Tolerance ±2%
B25/75 -
Length - Lead Wire 3.00" (76.20mm)
Series USUR
Resistance in Ohms @ 25°C 3k
Package / Case Ring Lug
Power - Max 20 mW