UT226M063HEJTA
Aillen
Produkt-Nr.:
UT226M063HEJTA
Beschreibung:
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Auf Lager : 14000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.323" (8.20mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Voltage - Rated 63 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mfr Aillen
Capacitance 22 µF