UT687M035HPNTA
Aillen
Produkt-Nr.:
UT687M035HPNTA
Hersteller:
Aillen
Beschreibung:
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Auf Lager : 1600
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 800
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Series UT
Package / Case Radial, Can - SMD
Mfr Aillen
Capacitance 680 µF