UU9LFHNP-HB682
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
UU9LFHNP-HB682
Beschreibung:
CMC 6.8MH 250MA 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 2.5Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
Height (Max) 0.492" (12.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series UU
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA
Voltage Rating - AC -
Mfr Sumida America Components Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Bulk
Inductance @ Frequency 6.8 mH @ 1 kHz