Nichicon
Produkt-Nr.:
UVP2A3R3MED
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.437
$0.437
10
$0.30685
$3.0685
50
$0.2318
$11.59
100
$0.20178
$20.178
500
$0.149492
$74.746
1000
$0.127062
$127.062
2500
$0.119596
$298.99
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Bi-Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 39 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Obsolete |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UVP |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 78 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Bulk |