Nichicon
Produkt-Nr.:
UVR1A332MHD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.80085
$8.0085
50
$0.66519
$33.2595
100
$0.57285
$57.285
500
$0.443517
$221.7585
1000
$0.381919
$381.919
2500
$0.357276
$893.19
5000
$0.338798
$1693.99
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.45 A @ 120 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UVR |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.6675 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |