Nichicon
Produkt-Nr.:
UVR1H152MHD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.805
$1.805
10
$1.42215
$14.2215
50
$1.23272
$61.636
100
$1.066755
$106.6755
500
$0.805961
$402.9805
1000
$0.711142
$711.142
2500
$0.663736
$1659.34
5000
$0.640024
$3200.12
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UVR |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 1500 µF |
| Package | Bulk |