Nichicon
Produkt-Nr.:
UVZ1V332MHD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.805
$1.805
10
$1.425
$14.25
50
$1.23538
$61.769
100
$1.069035
$106.9035
500
$0.80769
$403.845
1000
$0.712671
$712.671
2500
$0.665152
$1662.88
5000
$0.641402
$3207.01
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.61 A @ 120 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UVZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.8515 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |