Nichicon
Produkt-Nr.:
UVZ2A332MRD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 100V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.6595
$6.6595
10
$5.9204
$59.204
50
$5.18054
$259.027
100
$4.73651
$473.651
500
$4.070484
$2035.242
1000
$3.774445
$3774.445
2500
$3.70043
$9251.075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.492" (12.50mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.07 A @ 120 Hz |
| Product Status | Obsolete |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UVZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.3805 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |