Nichicon
Produkt-Nr.:
UWP1V220MCL1GB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.50825
$5.0825
50
$0.40641
$20.3205
100
$0.348365
$34.8365
500
$0.275804
$137.902
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Bi-Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 54 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UWP |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 81 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |