Nichicon
Produkt-Nr.:
UWT0G220MCL1GB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 22UF 20% 4V SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.21945
$2.1945
50
$0.15333
$7.6665
100
$0.13148
$13.148
500
$0.098572
$49.286
1000
$0.083239
$83.239
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.213" (5.40mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 4 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 22 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UWT |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 33 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |