UZ477M010HFKTA
Aillen
Produkt-Nr.:
UZ477M010HFKTA
Beschreibung:
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Auf Lager : 33000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm
Series UZ
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Mfr Aillen
Capacitance 470 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 190 mOhms