Nichicon
Produkt-Nr.:
UZR1E100MCL1GB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.46455
$4.6455
50
$0.35112
$17.556
100
$0.30571
$30.571
500
$0.22648
$113.24
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.156" (3.95mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 27 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | UZR |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 40.5 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |