V10PWM45-M3/I
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
V10PWM45-M3/I
Beschreibung:
DIODE SCHOTTKY 45V 10A SLIMDPAK
Auf Lager : 4360
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 1900pF @ 4V, 1MHz
Supplier Device Package SlimDPAK
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 590 mV @ 10 A
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Current - Average Rectified (Io) 10A