VAOM-A12571G-BW/40
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
VAOM-A12571G-BW/40
Beschreibung:
DISPL 1.2" DOT-MATRIX YLW-GRN CA
Benutzer handbuch
Internal Connection Common Cathode Row, Common Anode Column
Series -
Configuration 5 x 7
Color Green
Mfr Visual Communications Company - VCC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.1V
Package Bulk
Size / Dimension 1.25" L x 0.89" W x 0.31" H (31.70mm x 22.60mm x 8.00mm)