VJ1206V103ZXPCW1BC
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ1206V103ZXPCW1BC
Beschreibung:
CAP CER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series VJ
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 10000 pF