VJ1210V154ZXPTW1BC
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ1210V154ZXPTW1BC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.15 µF