VJ1210Y184KXAAT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ1210Y184KXAAT
Beschreibung:
CAP CER 0.18UF 50V X7R 1210
Auf Lager : 11740
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series VJ
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.067" (1.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.18 µF