VJ1812V105ZXBTW1BC
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ1812V105ZXBTW1BC
Beschreibung:
CAP CER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series VJ
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1 µF