VJ1825Y105KXBAR
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ1825Y105KXBAR
Beschreibung:
CAP CER 1UF 100V X7R 1825
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Ratings -
Series VJ
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1 µF