VJ2220A332JXGAT00
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ2220A332JXGAT00
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 1KV NP0 2220
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series VJ
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3300 pF