VJ2220Y474KXCAT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
VJ2220Y474KXCAT
Hersteller:
Vishay Vitramon
Beschreibung:
CAP CER 0.47UF 200V X7R 2220
Auf Lager : 1299
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series VJ
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.47 µF