VQ6DL2AQ140001
Vybronics Inc
Produkt-Nr.:
VQ6DL2AQ140001
Hersteller:
Vybronics Inc
Beschreibung:
STANDARD MOTOR 10832 RPM 1.3V
Auf Lager : 491
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Torque - Rated (oz-in / mNm) 0.004 / 0.03
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Diameter - Shaft 0.031" (0.80mm)
Termination Style Wire Leads
Encoder Type -
Voltage - Rated 1.3VDC
Size / Dimension Round - 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing -
Length - Shaft and Bearing 0.157" (4.00mm)