VSM-2S4APD20-Q3
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
VSM-2S4APD20-Q3
Beschreibung:
VSM-2 SERIES: 4 MM SMOOTH BARREL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 65°C
Ingress Protection IP67
Response Time 500µs
Sensing Distance 0.787" (20mm)
Output Configuration PNP - Light-ON
Product Status Active
Connection Method Connector
Series VSM-2
Voltage - Supply 10V ~ 30V