Allied Components International
Produkt-Nr.:
VTC100-4R7M-RC
Hersteller:
Paket:
Radial
Charge:
-
Beschreibung:
4.7UH 20% Vrt Mnt Toroidal Chok
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.375
$2.375
5
$2.1375
$10.6875
10
$2.0425
$20.425
15
$1.995
$29.925
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 6.5A |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.600" Dia (15.24mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 10mOhm Max |
| Inductance | 4.7 µH |
| Series | TC100 |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Mfr | Allied Components International |
| Package | Tray |