VTC210HT-180L-RC
Allied Components International
Produkt-Nr.:
VTC210HT-180L-RC
Paket:
Radial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
18UH 15% VRT MNT TOROID CHOKE
Auf Lager : 22
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 8.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.846" Dia x 0.450" L (21.48mm x 11.43mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm Max
Inductance 18 µH