VTC220-151L-RC
Allied Components International
Produkt-Nr.:
VTC220-151L-RC
Paket:
Radial
Beschreibung:
150UH 15% VRTMNT TOROIDAL CHOKE
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.950" Dia x 0.550" L (24.13mm x 13.97mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 150 µH