VTC220-220L-RC
Allied Components International
Produkt-Nr.:
VTC220-220L-RC
Beschreibung:
22UH 15% VERTMNT TOROIDAL CHOKE
Auf Lager : 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 10.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.950" Dia x 0.550" L (24.13mm x 13.97mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 22 µH