VTC220LL-102L-RC
Allied Components International
Produkt-Nr.:
VTC220LL-102L-RC
Beschreibung:
1000UH30% VRTMNT TOROIDAL CHOKE
Auf Lager : 5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.100" Dia x 0.550" L (27.94mm x 13.97mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 216mOhm Max
Inductance 1 mH