VTC230-220L-RC
Allied Components International
Produkt-Nr.:
VTC230-220L-RC
Paket:
Vertical, No Base, 2 PC Pin
Beschreibung:
22uH +/-15% V.M. Toroidal Choke
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 16.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.280" Dia (32.51mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Vertical, No Base, 2 PC Pin
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7mOhm Max
Inductance 22 µH