IXYS
Produkt-Nr.:
VUO125-14NO7
Hersteller:
Paket:
PWS-C
Charge:
-
Beschreibung:
BRIDGE RECT 3P 1.4KV 166A PWS-C
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1.4 kV |
| Diode Type | Three Phase |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PWS-C |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 1400 V |
| Series | - |
| Package / Case | PWS-C |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.07 V @ 50 A |
| Mfr | IXYS |
| Package | Box |
| Current - Average Rectified (Io) | 166 A |
| Base Product Number | VUO125 |