Vybronics Inc
Produkt-Nr.:
VZ6SC0B0060081
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
VIBRATION MOTOR CYL 3V PIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.3655
$2.3655
5
$2.242
$11.21
10
$2.1793
$21.793
25
$2.11736
$52.934
50
$1.9304
$96.52
100
$1.74363
$174.363
250
$1.681348
$420.337
500
$1.656458
$828.229
1000
$1.556812
$1556.812
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Diameter - Shaft | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 3VDC |
| Size / Dimension | Round - 0.268" Dia (6.80mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | - |
| Length - Shaft and Bearing | 0.161" (4.10mm) |
| RPM | 10000 RPM |
| Function | Vibration, ERM |
| Series | Z6S |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | - |
| Motor Type | - |
| Mfr | Vybronics Inc |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Gear Reduction Ratio | - |