LMB Heeger Inc.
Produkt-Nr.:
W-1A PLAIN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BOX ALUM UNPAINTED 5"L X 7.250"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Area (L x W) | 36.2in² (234cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 7.250" L x 5.000" W (184.15mm x 127.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | LMB Heeger Inc. |
| Features | - |
| Height | 4.500" (114.30mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | W-1A |