W1X223SCVPPNKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
W1X223SCVPPNKR
Beschreibung:
CAP CER 0.022UF 275VAC RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance -20%, +50%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 275VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings X1
Series W1X
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 0.022 µF