W204-2M12M1-24INCH
WITHWAVE CO LTD
Produkt-Nr.:
W204-2M12M1-24INCH
Hersteller:
WITHWAVE CO LTD
Beschreibung:
CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 24"
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Cable Type 3.60mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.4mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.4mm Plug
Product Status Active
Series W2
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Male
Style 2.4mm to 2.4mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 50 GHz