W204-KF1KF1-12INCH
WITHWAVE CO LTD
Produkt-Nr.:
W204-KF1KF1-12INCH
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM JACK TO JACK 12"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Cable Type 3.60mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector 2.92mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.92mm Jack
Product Status Active
Series W2
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Female
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz