W24-RSMA-M
Inventek Systems
Produkt-Nr.:
W24-RSMA-M
Hersteller:
Inventek Systems
Beschreibung:
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA SMA MALE
Auf Lager : 796
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications WLAN
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 1.829" (46.46mm)
Product Status Active
RF Family/Standard WiFi
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Right Angle
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Power - Max 50 W
Mfr Inventek Systems
Features -
Return Loss -17dBi
Package Bulk
Gain 2.15dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)