Zuhause / Memory / W25Q80DLZPIG TR
minImg
W25Q80DLZPIG TR
Winbond Electronics
Produkt-Nr.:
W25Q80DLZPIG TR
Paket:
8-WSON (6x5)
Beschreibung:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WSON
Auf Lager : 5309
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 80 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 1M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-WSON (6x5)
Series SpiFlash®
Write Cycle Time - Word, Page 30µs, 3ms
Memory Size 8Mbit
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad
Technology FLASH - NOR
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V