TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
W33-T4C1Q-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CIR BRKR THRM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Actuator Type | Rocker |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 240V |
| Series | W33 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | Amber |
| Number of Poles | 2 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W33 |