Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc.
Produkt-Nr.:
W3B2 19/6 BLACK 4FT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSHRINK 0.748" BLACK 1=1PC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.215
$9.215
5
$8.8179
$44.0895
10
$6.81435
$68.1435
20
$6.213
$124.26
50
$5.8121
$290.605
100
$5.41139
$541.139
250
$5.21094
$1302.735
500
$5.09067
$2545.335
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inner Diameter - Recovered | 0.236" (5.99mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.071" (1.80mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SUMITUBE™ W3B2 |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.748" (19.00mm) |
| Mfr | Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc. |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | W3B2 19 |