Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc.
Produkt-Nr.:
W3B2 9/3 BLACK 4FT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSHRINK 0.374" BLACK 1=1PC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.3745
$6.3745
5
$6.1123
$30.5615
10
$4.78325
$47.8325
20
$4.251725
$85.0345
50
$3.9862
$199.31
100
$3.72039
$372.039
250
$3.53438
$883.595
500
$3.454656
$1727.328
1000
$3.374942
$3374.942
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inner Diameter - Recovered | 0.118" (2.99mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.051" (1.30mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SUMITUBE™ W3B2 |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.374" (9.50mm) |
| Mfr | Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc. |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | W3B2 9 |