ebm-papst Inc.
Produkt-Nr.:
W3G250-HH07-03
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN AXIAL 230V 280X80MM 1000CFM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$398.6675
$398.6675
10
$367.7849
$3677.849
25
$362.16964
$9054.241
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 1000.0 CFM (28.00m³/min) |
| Noise | - |
| Ingress Protection | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 0.720A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 200 ~ 240VAC |
| RPM | 2330 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 80.00mm |
| Operating Temperature | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CCC, CE, CSA |
| Termination | Terminal Block |
| Size / Dimension | Square - 280mm L x 280mm H |
| Weight | 4.6 lbs (2.1 kg) |
| Material - Blade | Polypropylene (PP) |
| Series | W3G250 |
| Power (Watts) | 83.0W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | W3G250 |